15 jaar De Brulboei, weer een feest waard! Afdrukken E-mailadres
woensdag 11 januari 2012 22:06
In september 1997 werd formeel het zeemanskoor De Brulboei opgericht. Spontaan ontstaan vanuit het toenmalige Nieuwegeins Mannenkoor (enkele kerels wilden gewoon gezellig zingen) is bewezen dat het een uitstekende stap was. We zijn op weg naar onze 15e verjaardag en willen dat natuurlijk groots vieren.
De 60 zangers en de 11 muzikanten, die inmiddels met heel veel plezier wekelijks repeteren in de Willem Alexander School aan de Koninginnenlaan 5 in het voormalige dorp Vreeswijk.
Een feestje voor onszelf, maar ook voor onze fans. Een tipje van de sluier: we gaan een vierde CD opnemen en uitbrengen; we gaan het derde Sluizenfestival organiseren op zaterdag 23 juni 2012 en er staat op vrijdag 9 november een slotconcert, samen met de echte Shantygroep Ol'hands op het programma. In de loop van het jaar en tijdens het slotconcert willen we wat geld bij elkaar verzamelen voor nieuwe speelattributen op het schoolplein voor de kinderen van de Willem Alexanderschool.
Kortom, je hoort dit jaar veelvuldig van ons en we hopen dat je regelmatig wilt komen genieten van wat we zingen en spelen.
 

Meer informatie? Een optreden boeken?

Wilt u informatie over ons koor of wilt u ons boeken voor een optreden? Kijk dan op onze contactpagina.

Klik hier...

 

langsdehaven00

 onze nieuwste cd.



img_1699a
brulboeiend


Uit onze fotoalbums

korenfestival Spakenburg
Category: spakenburg festival